logo
VLP
logo
  • Nieuws
  • Standpunten
  • Team
  • JongVLP
  • Contact
  • Doe mee
Prev
0
Onze partij betreurt zeer het vertrek van onze burgemeester Han van Midden
29 september 2023
Next
0
Parkeerdruk dupeert vergunninghouder in centrum Roosendaal
11 oktober 2023
Centrum
VLP: ‘Ongeluk dreigt tussen Roosendaalse markten’
oktober 2, 2023 by Redactieteam in Centrum
Bron: Zuidwestuodate.nl Herbert Krats

Het is wachten tot er iets gebeurt”, zegt VLP-raadslid Mike de Waard over het steegje tussen de twee Roosendaalse markten. Hij vreest dat het grote snelheidsverschil tussen elektrische fietsen en het voetverkeer wel tot brokken móet leiden.

De Waard heeft raadsvragen gesteld over wat hij ‘het gevaarlijke fietsverkeer’ noemt. De VLP’er, die zelf op de oude Markt werkt, baseert zich niet alleen op eigen waarneming. “Recent kreeg ik verontrustende geluiden van ondernemers en bewoners”, legt hij uit. Het raadslid wil weten of de gemeente de zorgen kent.

Verschil

De Waard haalt de snelle bezorgdiensten aan, die zich in het steegje Tussen de Markten bewegen tussen de voetgangers. “Maar die zijn het niet alleen. Het gaat met name om het grote verschil in snelheid tussen voetganger en fietser.”

Het raadslid vraagt nadere informatie over het gemeentelijke beleid als het om het steegje gaat. “Wat was de motivatie om fietsverkeer in de gehele doorgang tot aan de Markt toe te staan, terwijl de weg naar de doorgang al jarenlang alleen voor voetverkeer was?”

Niet de vraag óf maar wannéér er een aanrijding plaatsvindt

Ook wil De Waard een toelichting op de vraag wie er verantwoordelijk is als er lichamelijke of materiële schade ontstaat. “Het is niet de vraag óf maar wannéér er een aanrijding plaatsvindt”, stelt hij.

Het gemeentelijke Verkeer en Vervoersplan 2015-2025 richt zich nadrukkelijk op het stimuleren van fietsgebruik in de binnenstad. Brommers, scooters en snorfietsen horen volgens dit plan echter niet in het autoluwe kernwinkelgebied, staat in een nota van 2017.

Redactieteam

Gerelateerde artikelen
Evelien van der Star benoemd tot lijsttrekker VLP Roosendaal
0
0 Like!
Evelien van der Star benoemd tot lijsttrekker VLP Roosendaal
mei 20, 2025 by Redactieteam in Roosendaal
Alice van Sprundel uit Wouw beëdigd als burgerraadslid
0
0 Like!
Alice van Sprundel uit Wouw beëdigd als burgerraadslid
juli 4, 2024 by Redactieteam in Heerle
De Molensingel in Wouw is zo goed als klaar
0
0 Like!
De Molensingel in Wouw is zo goed als klaar
juli 2, 2024 by Redactieteam in Heerle
Even bijpraten met Alex Raggers podcast
0
0 Like!
Even bijpraten met Alex Raggers podcast
juni 28, 2024 by Redactieteam in Heerle

Zoeken

Categoriën

  • Activiteiten
  • Burgerhout
  • Centrum
  • De Stok
  • Dossier
  • Fractie
  • Geen categorie
  • GR2018
  • Heerle
  • Kalsdonk
  • Kortendijk
  • Kroeven
  • Langdonk
  • Moerstraten
  • Nieuwe Markt
  • Nieuws
  • Nispen
  • Real life
  • Roosendaal
  • Tolberg
  • Uncategorized
  • Verkiezingen 2014
  • Verkiezingen 2018
  • Verkiezingen 2022
  • Verkiezingen 2026
  • VLP en Route
  • Westrand
  • Wouw
  • Wouwse Plantage
  • Zorg

Meta

  • Login
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Recent Comments

    Recent Posts

    • Evelien van der Star benoemd tot lijsttrekker VLP Roosendaal mei 20, 2025
    • Alice van Sprundel uit Wouw beëdigd als burgerraadslid juli 4, 2024
    There is nothing to show here!
    Slider not found.

    RSS Comments on: Ronneby – High-Performance WordPress Theme

    • Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed uit de lucht is. Probeer later opnieuw.

    Search

    Tag Cloud

    Alex Raggers Arwen van Gestel Burgemeester CDA CDA Roosendaal corona Eric de Regt Evelien van der Star-Deijkers Evelien van de Star Fractie fractie VLP Frank Roks gemeente Roosendaal Gerard van Zalinge Han van Midden Heerle Jan Brouwers Jos Heeren Kieslijst 2022 Langdonk Martijn Verbeek Mike de Waard Moerstraten Molensingel in Wouw Nispen Poolse supermarkt PvdA Richard Machielsen Roosendaal Roosendaal VLP Tolberg Toon Jochems Verkiezingen 2014 Verkiezingen 2022 VLP VLP-Fractie VLP en Route VLP Roosedaaal VLP Roosendaal VVD Westrand Wilbert Brouwers Wouw wouwse plantage Zwerfafval

    Text

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In in lorem sit amet ligula feugiat vulputate vel vitae quam. Cras posuere imperdiet lorem, in aliquam urn

    Informatie
    • ANBI: 8226.24.242 – 2024
    • Bestuur
    Jaarverslagen
    • Jaarverslag 2024
    • Jaarverslag 2023
    Contact
    • Contact
    Nieuwsbrief

    Hieronder kunt u zich inschrijven voor onze maandelijkse nieuwsbrief.

      Deze site is beveiligd door reCAPTCHA en de Google Privacy Policy en Algemene voorwaarden zijn van toepassing.

      WEBSITE GEREALISEERD DOOR SPOTZWEB.COM - COPYRIGHT 2022 - ALL RIGHTS RESERVED - Privacy statement
      logo