logo
VLP
logo
  • Nieuws
  • Standpunten
  • Team
  • JongVLP
  • Contact
  • Doe mee
Prev
0
Regionale Energie Strategie 2030
02 maart 2020
Next
0
VLP viert jubileum!!
20 maart 2020
Nieuws
Politieke Beschouwingen van 4 maart 2020
maart 5, 2020 by Redactieteam in Nieuws

In de gemeenteraad is inmiddels gesproken over de wensen van de gemeenteraad voor de plannen voor 2021 en heeft het College hier advies voor gegeven. Zo ook de VLP.

Om te beginnen heeft de VLP ervoor gepleit dat de inbreng van inwoners op een speciale avond nu daadwerkelijk zal worden meegenomen. Vorig jaar is dat niet gebeurd, een gemiste kans.

Daarnaast hebben wij gesproken over het achterstallig onderhoud van groen en grijs en de hoge stijging van de ozb. Leegstand in de binnenstad is helaas nog niet (genoeg) afgenomen en de binnenstad mag wat ons betreft verder floreren. Ook de blauwe zone (een half uur gratis parkeren met een blauwe kaart) voor de aanloopstraten en de centrumring is voor onze lokale ondernemers een must wat de VLP betreft.

Wij zien ook het zwerfafval en de afvaldump jaar op jaar alleen maar toenemen en hopen dat hier meer aandacht en geld voor komt, zeker nu Roosendaal ‘Aan de bak’ moet.

Arbeidsmigranten is een thema dat speelt in onze stad en haar dorpen. Steeds meer legt dit een grote druk op onze samenleving. Maar ook op de migranten zelf. Deze disbalans kan alleen worden hersteld door een actieve overheid, die het belang van beiden goed weet te wegen.

De VLP is tegenstander van de komst van meer en meer loodsen. Waar het nog kan, moet de Gemeente actief zorgen dat dit wordt voorkomen en inzetten op meer MKB bedrijven. Daarnaast willen we dat beloftes voor kunstgrasvelden worden ingewilligd, gaan we aan de slag met een woonagenda en willen we meer zonnepanelen op daken, en nog vele zaken meer.

Belangrijk is de term co-creatie. Als we als gemeenteraad een voorstel aannemen om inwoners mee te laten bepalen (co-creatie) op belangrijke dossiers, zoals zonneparken en onttsluiting Bravis, moeten we dat ook wel serieus doen!

De VLP blijft zich inspannen voor een ontsluiting van de wijk Tolberg aan zowel de zuidkant als de noordkant. De VLP is dan ook blij dat een deel van die wens wordt uitgevoerd, echter des te meer teleurgesteld zijn we in de verkeersplaatjes voor het nieuwe ziekenhuis. De beste infrastructuur van onze stad, dat moet het uitgangspunt zijn. Dan moeten de beste opties wel worden onderzocht en uitgewerkt.

De VLP zet zich graag in voor meer transparantie en een open en eerlijke communicatie van de Gemeente naar haar inwoners toe.

 

Redactieteam

Gerelateerde artikelen
Aanpak Leemstraat Roosendaal
0
0 Like!
Aanpak Leemstraat Roosendaal
juni 18, 2022 by Redactieteam in Nieuws
Vernieuwd VLP Roosendaal-bestuur
0
0 Like!
Vernieuwd VLP Roosendaal-bestuur
juni 15, 2022 by Redactieteam in Heerle
Alwel haalt deadline verplichte rookmelders niet
0
0 Like!
Alwel haalt deadline verplichte rookmelders niet
juni 10, 2022 by Redactieteam in Nieuws
Gefeliciteerd met jullie diploma
0
0 Like!
Gefeliciteerd met jullie diploma
juni 9, 2022 by Redactieteam in Heerle

Zoeken

Categoriën

  • Activiteiten
  • Burgerhout
  • De Stok
  • Dossier
  • Fractie
  • Geen categorie
  • GR2018
  • Heerle
  • Kalsdonk
  • Kroeven
  • Langdonk
  • Moerstraten
  • Nieuwe Markt
  • Nieuws
  • Nispen
  • Real life
  • Roosendaal
  • Tolberg
  • Uncategorized
  • Verkiezingen 2014
  • Verkiezingen 2018
  • Verkiezingen 2022
  • VLP en Route
  • Westrand
  • Wouw
  • Wouwse Plantage
  • Zorg

Meta

  • Inloggen
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Recent Comments

    Recent Posts

    • Aanpak Leemstraat Roosendaal juni 18, 2022
    • Vernieuwd VLP Roosendaal-bestuur juni 15, 2022
    Oops...
    Slider not found.

    RSS Onbekende feed

    Search

    Tag Cloud

    Alex Raggers Arwen van Gestel CDA corona Eric de Regt Erik de Regt Evelien van der Star-Deijkers Evelien van de Star Fractie fractie VLP gemeente Roosendaal Gerard van Zalinge Heerle Jan Brouwers Jan van Oers Jong VLP Roosendaal Jos Heeren Kieslijst 2022 Langdonk Martijn Verbeek Mike de Waard Moerstraten Molensingel in Wouw Nispen PvdA Richard Machielsen Roosendaal Roosendaal VLP Tolberg Toon Jochems Uw mening telt Verkiezingen 2014 Verkiezingen 2022 VLP VLP-Fractie VLP en Route VLP Roosedaaal VLP Roosendaal VVD Westrand Wilbert Brouwers Wouw wouwse plantage Zorg Zwerfafval

    Text

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In in lorem sit amet ligula feugiat vulputate vel vitae quam. Cras posuere imperdiet lorem, in aliquam urn

    Informatie
    • Bestuur
    • Anbi: 8226.24.242
    Jaarverslagen
    • Jaarverslag 2021
    • Jaarverslag 2020
    • Jaarverslag 2019
    • Jaarverslag 2018
    • Jaarverslag 2017
    • Jaarverslag 2016
    • Jaarverslag 2015
    • Jaarverslag 2014
    • Jaarverslag 2013
    Contact
    • Contact
    Nieuwsbrief

    Hieronder kunt u zich inschrijven voor onze maandelijkse nieuwsbrief.

      WEBSITE GEREALISEERD DOOR SPOTZWEB.COM - COPYRIGHT 2021 - ALL RIGHTS RESERVED
      logo