logo
VLP
logo
  • Nieuws
  • Standpunten
  • Team
  • JongVLP
  • Contact
  • Doe mee
Prev
0
Woonruimte voor iedereen
24 december 2021
Next
0
Geen zonnepark bij De Donken in Wouw
28 december 2021
Nieuws
Column Frank Roks – MEE DE STEIGER OP
december 26, 2021 by Redactieteam in Nieuws

Omdat mijn vrouw Karin en ik vinden dat er in bestuurlijk Roosendaal nodig één en ander zou moeten veranderen en langs de zijlijn toekijken niet langer een optie was, zijn we begin dit jaar lid geworden van deze partij. Vooral omdat ons inziens VLP Roosendaal de afgelopen jaren van alle lokale politieke partijen de grootste betrokkenheid heeft getoond bij het Roosendaalse volk in het algemeen. Dat verdient lof. Daarnaast heeft de partij ondertussen voldoende potentie, spierballen en vertrouwen gewonnen om bij de komende verkiezingen weleens de grootste partij van Roosendaal te worden.

Daar dragen wij graag ons bouwsteentje aan bij, want wat mij persoonlijk betreft, hoeft de grote renovatie van het stadskantoor niet alleen bij het gebouw te blijven. Om dat te verwezenlijken, zou VLP Roosendaal, als breed georiënteerde lokale partij, met een aantal capabele mensen die mee de steigers op willen, een uitstekend maatschap zijn. Na de verkiezingen van 2022 wordt er een nieuw bestuurlijk tijdperk verwacht, waarin ik VLP Roosendaal, met lijsttrekker Arwen van Gestel als bevlogen uithangbord, in staat acht niet alleen een aantal positieve verbouwingen aan de kaak te stellen, maar deze ook door- en uit te voeren.

VLP Roosendaal heeft al laten zien sterke kruipolie op de vastgelopen gevestigde orde te zijn, maar wil met haar kwaliteiten en achterban nog harder aan wegen en zijwegen van stad en randdorpen timmeren. Dat de Roosendaalse politiek een make-over kan gebruiken, lijkt me wel duidelijk; daarom is het tijd de mouwen op te stropen en de steigers op te trekken. En dat is ook een reden dat wij mee op de bouwplaats van VLP Roosendaal willen staan, waarbij mijn persoonlijke interesse en expertise met name uitgaat naar cultuur, ruimtelijke uitstraling, evenementen, veiligheid, handhaving, ondernemers en de binnenstad.

#roosendaal#vlproosendaal

Verder gaan we met de partij in de bres springen voor de belangen en de omgang met 50- en 65-plussers in onze gemeente. Zeker na recente ervaringen waarbij minder communicatieve bejaarden soms letterlijk aan hun lot overgelaten werden, wil ik daarvoor ijveren. 50+ heeft sowieso een plek binnen VLP Roosendaal, want met 64 zomers achter mijn naam klinkt 50+ zelfs jeugdig. Al bij al hoop ik u voldoende getriggerd te hebben VLP Roosendaal te steunen bij het ontwikkelen van nieuwe politieke bouwplannen. Alleen door samen met ons stelling te nemen, kunt u ondervinden dat uw mening écht telt!

Frank Roks

Redactieteam

Gerelateerde artikelen
VLP Roosendaal wenst u…
0
0 Like!
VLP Roosendaal wenst u…
december 15, 2022 by Redactieteam in Nieuws
Ons jongste raadslid Mike de Waard behandelde in de raadscommissie het onderwerp “gehoorschade bij jongeren”
0
0 Like!
Ons jongste raadslid Mike de Waard behandelde in de raadscommissie het onderwerp “gehoorschade bij jongeren”
november 17, 2022 by Redactieteam in Heerle
VLP ROOSENDAAL 12,5 JAAR (2010-2022)
0
0 Like!
VLP ROOSENDAAL 12,5 JAAR (2010-2022)
november 16, 2022 by Redactieteam in Heerle
BEGROTING 2023
0
0 Like!
BEGROTING 2023
november 11, 2022 by Redactieteam in Heerle

Zoeken

Categoriën

  • Activiteiten
  • Burgerhout
  • De Stok
  • Dossier
  • Fractie
  • Geen categorie
  • GR2018
  • Heerle
  • Kalsdonk
  • Kroeven
  • Langdonk
  • Moerstraten
  • Nieuwe Markt
  • Nieuws
  • Nispen
  • Real life
  • Roosendaal
  • Tolberg
  • Uncategorized
  • Verkiezingen 2014
  • Verkiezingen 2018
  • Verkiezingen 2022
  • VLP en Route
  • Westrand
  • Wouw
  • Wouwse Plantage
  • Zorg

Meta

  • Inloggen
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Recent Comments

    Recent Posts

    • VLP Roosendaal wenst u… december 15, 2022
    • Ons jongste raadslid Mike de Waard behandelde in de raadscommissie het onderwerp “gehoorschade bij jongeren” november 17, 2022
    Oops...
    Slider not found.

    RSS Onbekende feed

    Search

    Tag Cloud

    Alex Raggers Arwen van Gestel CDA corona Eric de Regt Evelien van der Star-Deijkers Evelien van de Star Fractie fractie VLP Frank Roks gemeente Roosendaal Gerard van Zalinge Heerle Jan Brouwers Jan van Oers Jong VLP Roosendaal Jos Heeren Kieslijst 2022 Langdonk Martijn Verbeek Mike de Waard Moerstraten Molensingel in Wouw Nispen PvdA Richard Machielsen Roosendaal Roosendaal VLP Tolberg Toon Jochems Uw mening telt Verkiezingen 2014 Verkiezingen 2022 VLP VLP-Fractie VLP en Route VLP Roosedaaal VLP Roosendaal VVD Westrand Wilbert Brouwers Wouw wouwse plantage Zorg Zwerfafval

    Text

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In in lorem sit amet ligula feugiat vulputate vel vitae quam. Cras posuere imperdiet lorem, in aliquam urn

    Informatie
    • Bestuur
    • Anbi: 8226.24.242
    Jaarverslagen
    • Jaarverslag 2021
    • Jaarverslag 2020
    • Jaarverslag 2019
    • Jaarverslag 2018
    • Jaarverslag 2017
    • Jaarverslag 2016
    • Jaarverslag 2015
    • Jaarverslag 2014
    • Jaarverslag 2013
    Contact
    • Contact
    Nieuwsbrief

    Hieronder kunt u zich inschrijven voor onze maandelijkse nieuwsbrief.

      Deze site is beveiligd door reCAPTCHA en de Google Privacy Policy en Algemene voorwaarden zijn van toepassing.

      WEBSITE GEREALISEERD DOOR SPOTZWEB.COM - COPYRIGHT 2022 - ALL RIGHTS RESERVED - Privacy statement
      logo